11 Listopada 40
07-200 Wyszków
Zamówienia:
787 797 726

BAR SWOJAK W WYSZKOWIE


Zapraszamy do odwiedzenia naszego baru, gdzie posmakujesz najlepszej domowej kuchni. Szukaj nas w centrum Wyszkowa. Charakteryzujemy się ciepłą, rodzinną atmosferą oraz profesjonalizmem. Nigdzie indziej nie poczujesz takiego klimatu, ani nie posmakujesz takich potraw.

Jesteśmy firmą rodzinną, więc dobrze rozumiemy potrzeby naszych gości. Dzięki temu możemy zapewnić indywidualną obsługę i miłą atmosferę. Potrawy dla Państwa przygotuje nasza  zawodowa kucharka, która jest mistrzem tego fachu z wieloletnim doświadczeniem. Wyczaruje ona wspaniałe i zdrowe potrawy, które zachwycą całą Twoją rodzinę. Nie stosujemy konserwantów ani ulepszaczy, dzięki czemu jedzenie smakuje naturalnie i jest o wiele zdrowsze. Posiadamy przestronną, dobrze wyposażoną kuchnię, która pozwala na przygotowanie najróżniejszych posiłków zgodnie ze sztuką kucharską.

Poczuj się jak w domu - nasze jedzenie przygotowujemy sami, nie stosujemy chemicznych dodatków, dzięki temu potrawy są zdrowe i niewiarygodnie smaczne. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bazie świeżych produktów najwyższej jakości - to dzięki temu nasze jedzenie jest takie pyszne. Do naszej pracy podchodzimy z pasją, której próżno szukać w innych miejscach. To właśnie połączenie zdolności kucharskich, produktów wysokiej jakości oraz zamiłowania do naszej pracy sprawia, że to miejsce jest tak wyjątkowe.

Zapraszamy do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca, najlepiej z całą rodziną, gdzie poczujecie ten niesamowity klimat i przemiłą atmosferę. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie. Spróbuj, jesteśmy pewni, że zostaniecie naszymi stałymi gośćmi.

Jeżeli nie możesz do nas przyjechać- wszystkie nasze potrawy dowieziemy do Ciebie świeże i ciepłe!